O nás

Poslání

Již od roku 2012 oživujeme Prahu zážitky, které čerpají z její historie a genius loci. Naší přidanou hodnotou je široké portfolio vlastních eventů, které organizujeme pro veřejnost každý týden a na které navazujeme další vynikající služby. Máme excelentní znalost kultury a umělců v České republice. Zakládáme si na partnerském přístupu ke všem zúčastněným a snažíme se o jejich maximální spokojenost. Za více jak 10 let naší existence se můžeme pyšnit tisíci velmi spokojených klientů a desítky stálých obchodních partnerů, kteří se k nám vrací a doporučují nás dál. Naše práce je nám vášní a naším cílem je dosáhnout excelence ve všem co děláme. 

Rectangle 3 copy 3 1

Tým

Rectangle 3 copy 2

Slávka Demková

Majitelka, jednatelka

Slávka získala magisterský titul na Filozofické fakultě Prešovské Univerzity na Slovensku v oboru anglický jazyk a literatura a personální management. Po ukončení magisterského studia strávila 2 roky v USA na studijně pracovním pobytu.

9 let pracovala na různých pozicích pro Intel Corporation, jako Operations Manager nebo jako PR manažer pro střední a východní Evropu. Má rozsáhlé zkušenosti s projektovým managementem, zákaznickým servisem, s produkcí eventových a marketingových akcí. V rámci své pestré praxe spolupracovala s hotelovými sítěmi a turistickými agenturami.

V roce 2012 založila společnost Live City, v které působí jako Obchodní ředitelka. Live City si klade za cíl zpřístupňovat to nejkvalitnější umění a přinášet radost do života a mimo jiné již 10.rokem úspěšně produkuje Večeři s Mozartem.

Slávka je milovnicí hudby (opery především), umění, literatury, divadla, filmu a historie. Mezi její vášně patří gastronomie, cestování a jóga. 

Rectangle 3 copy 5

Dalibor Zurinek

Majitel a umělecký šéf

Dalibor se po studiu oborů kontrabas, nová média a zvukový design na Pražské konzervatoři a na Universität Mozarteum v Slazburgu věnoval jak profesní dráze kontrabasisty, tak zvukové režii a DJingu. Od roku 2008 je koncertním mistrem kontrabasové sekce v komorním orchestru Salzburg Chamber Soloists a pravidelně spolupracuje s orchestrem Philharmonie Salzburg. Založil duo Technophobix, oficiálně sponzorované společností Yamaha Instruments.

V letech 2005–2010 působil na Universität Mozarteum v Salzburgu jako odborný asistent pro zvukový design a nová média.

V letech 2011–12 byl koncertním mistrem kontrabasové sekce symfonického orchestru ve španělském Toledu. Od roku 2013 je uměleckým ředitelem agentury Live City. Věnuje se i skladbě a hudebnímu aranžmá. 

Rectangle 3 copy 6

Eva Homindová

Majitelka, jednatelka

Eva vystudovala Universität Mozarteum v Salzburgu (2001), Institut pro finanční a industriální management – MBA (2009) a následně získala titul Ph.D. na VŠE na katedře podnikové ekonomiky. (2014). Téma disertační práce bylo „Nové přístupy v řízení neziskových divadel v ČR“. Od roku 2009 do roku 2017 spolupracovala s VŠE, kde externě vyučovala na katedrách podnikové ekonomiky a arts managementu.

Pracovala v reklamní agentuře Leo Burnett Advertising, v Divadle v Dlouhé jako produkční a téměř 8 let jako správní ředitelka v Městských divadlech pražských, kde byla přímo odpovědná za finance a marketing a PR a řídila neuměleckou část divadla (výrobu, provoz a obchod).

Pravidelně spolupracuje s hlavním městem Prahou na ekonomickém hodnocení kulturních organizací.

V roce 2012 založila se Slávkou Demkovou agenturu Live City, která si klade za cíl zpřístupňovat to nejkvalitnější umění a přinášet radost do života. V roce 2013 přišel do týmu další spolumajitel, Dalibor Zurinek, který je zodpovědný za umělecký program a obsazení.

Podporujeme

Velmi si vážíme naší dlouhodobé spolupráce s Centrem sociálních služeb Hvozdy, o. p. s., které se věnuje podpoře lidí s mentálním postižením a děkujeme za spousty úžasných zážitků se všemi jejich klienty!

Partneři