Užitečné tipy

Rectangle 3 copy 3

Tipy na výběr místa

Kategorie stůl pro osm 2. a 3. řada  

je určena především pro ty, kteří mají rádi společnost a chtějí poznávat nové lidi. U stolu sedí celkem až 8 osob. Stoly jsou řazeny za stoly pro dva a jsou umístěny ve 2. a 3. řadě od pódia. Mezi 2. a 3. řadou je rozdíl v ceně.

Cena – stůl pro osm ve 2. řadě 2 490 Kč s uvítacím nápojem a 2 915 Kč s neomezenými nápoji a stůl pro osm ve 3. řadě 1 990 Kč s uvítacím nápojem a 2 415 Kč s neomezenými nápoji. 

 

Kategorie stůl pro dva

má největší výhodu v blízkosti k umělcům. Ke stolu se vejdou maximálně dvě osoby (po domluvě tři) a v případě vašeho přání umíme spojit až tři stoly pro dva a vytvořit tak stůl až pro šest osob. Tuto kategorii také doporučujeme párům, které chtějí sedět sami. Stoly pro dva v první řadě vám zprostředkují zážitek, který nikde jinde nedostanete. V případě nejbližších stolů k pódiu budete usazeni doslova pár centimetrů od kapely.

Cena – 3 490 Kč s uvítacím nápojem a 3 915 Kč s neomezenými nápoji.

 

Kategorie stůl pro osm 4. řada
Stoly v této kategorii se nachází v zadní, nebo postranní části sálu. Mají zhoršený výhled na pódium, ale u stolu ve 4. řadě budete mít krásné výhledy na Prahu a řeku Vltavu. Jedná se o cenově nejvýhodnější kategorii.

Cena – 1 490 Kč s uvítacím nápojem a 1 915 Kč s neomezenými nápoji.

 

Bližší informace k nápojovým balíčkům můžete najít zde.

Rectangle 3 copy 1

Tipy pro singles

Rozhodli jste se přijít na Večeři s jazzem sami? Zde je pár tipů, jak si tento event co nejvíce užít!

  • Chcete mít soukromí a nebýt nikým rušeni? Pak doporučujeme objednat místo u stolu pro dva. Výhodou této kategorie je i těsný kontakt s kapelou.
  • Chcete poznat nové lidi? Pak je skvělou volbou stůl pro osm. U toho budete mít možnost potkat místní i cestovatele z celého světa s podobnými zájmy jako máte Vy.
  • Doporučujeme Vám výběr neomezených nápojů. Jsou cenově výhodné a můžete si tak celý večer maximálně užít. Balíček neomezených nápojů lze využít až do konce akce, tzn. přibližně do 23:00.
  • Přijďte včas, budete tak mít možnost v klidu objednat své nápoje před prvním koncertem. Ten začíná v 20.00 hod. Poslední objednávky na nápoje se přijímají do 19.50 hod.
  • Slavíte něco? Dejte nám o tom vědět a my Vám připravíme milé překvapení.
  • Máte speciální dietu? Řekněte nám to alespoň jeden den dopředu a náš šéfkuchař Vám připraví speciální menu.

Tip na vhodné oblečení

Doporučujeme „creative formal“ dress code. Jedná se o luxusní restauraci a luxusní event v rytmu jazzu a je návratem do zlaté éry 30 let. 

Celý tým Večeře s jazzem se na vás velmi těší!